Чому краще вибирати дитячі ліжка із масиву дерева

Здоров’я та благополуччя діток ー найважливіше питання для кожного з батьків. Окрім хорошого одягу, зручного взуття й купи іграшок треба забезпечити дитині здоровий сон.

Як тільки чадо виростає з дитячого ліжечка, батьки починають замислюватись про те, як вибрати дитяче ліжко і які ж меблі варто взагалі купити.

Ринок рясніє пропозиціями на різний смак та гаманець. Виробники пропонують як дешеві варіанти із матеріалів низької якості, так і не соромляться називати захмарні ціни на дизайнерські вироби.У такому різноманітті важко визначити, на що саме звернути увагу, і з якого матеріалу краще вибрати дитяче ліжко.

З яких матеріалів роблять дитячі ліжка

Сучасна наука подарувала виробникам широкий вибір основ для виготовлення меблів. Найбільш поширеними у виробництві дитячих ліжок є:

МДФ ー плита, отримана в результаті сухого пресування деревної стружки. Процес відбувається під високим тиском і температурою. Сполучними елементами виступають синтетичні карбамідні смоли та меламін.

ОСП (ОСБ) ー щоб отримати таку багатошарову плиту, виробники використовують борну кислоту, смоли та штучний віск. Завдяки цим хімікатам і пресу поздовжня та поперечна стружка утворює суцільний матеріал.

ДСтП (ДСП) ー виготовляється методом пресування деревних частинок під тиском до 5 МПа і впливом температури до 190 °С. Сполучними елементами виступають немінеральні хімічні склади.

ДВП ー таку волокнисту плиту отримують методом сушіння стружки або гарячим пресом. Клеї або інші сполучні компоненти використовують за необхідності.

Деревно-волокнисті матеріали

Навпаки, масив дерева ー це натуральна основа, отримана із цільного шматка деревини.

При виготовленні дитячого ліжка із масиву або будь якого іншого матеріалу додатково використовують болти, саморізи, куточки із металу, рейки, бруси, лаги або ламелі.

Дитячі ліжка із масиву дерева: переваги натурального матеріалу

Порівняно з більш дешевими варіантами з клеєної деревної тирси, натуральний масив, на перший погляд, буде програвати у вартості. Але чи так це насправді, треба подумати.

Дерево ー матеріал універсальний, а головне ー екологічно чистий. При обробці масиву використовують мінімальну кількість хімічних речовин. Адже сама текстура деревини завжди виглядає дуже привабливо та елегантно.

Масив монолітний. Для збирання каркасу використовують цілі шматки дерева. А це означає, що основа ліжка виходить міцною. При склеюванні плит тирсу різних порід дерева заливають синтетичним клеєм і відправляють під прес. Навіть якщо не говорити про якість клею, штучні матеріали завжди програють у міцності натуральним.

Запах деревини не шкодить здоров’ю дітей чи дорослих. На багатьох легкий аромат дерева чинить заспокійливий ефект. Чого не можна сказати про ДВП, ДСП і т. д.

Як і будь-якому штучному матеріалу, дереву можна надати який завгодно колір або відтінок.

Тривалість експлуатації кріплень і самого дитячого ліжка з масиву дерева набагато довша, ніж деревно-тирсових плит. Масив менш схильний до впливу води і температурних факторів, не боїться пересихання.

Діти люблять гратися і стрибати на ліжках, що з часом призводить до ослаблення кріплень. Якщо конструкція з плити через певний час може розхитатися, то з деревом такого точно не станеться.

Дерев’яні ліжка також виготовляються на замовлення. Це універсальний матеріал, який дозволяє реалізувати практично будь-який дизайнерський задум.

Ліжко-горище дитяче з гіркою

Тому перед покупкою чи замовленням дитячого ліжка батькам слід замислитись, яке капіталовкладення для них краще. Адже меблі з масиву дерева слугуватимуть довше. При цьому будуть потребувати менше уваги і не викличуть необхідності частого ремонту.

Ліжка для дітей від компанії Justwood

Наша команда у виборі матеріалу надає перевагу натуральному. В асортименті представлені різні варіанти дитячих ліжок з масиву дерева на будь який смак. Для замовлення доступні як готові і прораховані моделі, так і виготовлення за індивідуальним проектом.

Дитяче ліжко із масиву дерева

Ми вирішуємо завдання будь-якої складності. Нашими дизайнерами створені моделі односпальних, двоярусних ліжок і різні варіанти трансформерів. Проекти передбачають можливість комфортного розміщення одразу декількох дітей, навіть якщо вільного простору вкрай мало. 

До того ж, каркаси із цільного дерева більш стійкі, а моделі, створені інженерами Justwood, продумані до дрібниць. Батькам не доведеться хвилюватися про безпеку діточок.

Замовляйте дитячі ліжка з масиву дерева у кращих професіоналів галузі.