Дитяча кімната в стилі «лофт»: які меблі підходять

 Багато хто прагне оформляти дитячі кімнати не тільки комфортно, але і стильно. Тенденції останніх років відкрили двері новим оригінальним ідеям і напрямками. Одним з улюблених став стиль «лофт».

Прийшовши з Америки, «лофт» полюбився сучасністю і неординарністю. Інтер’єри у вільному, нехитрому стилі істотно перетворюють простір. Світлий, трохи брутальний і неприборканий мотив стали застосовувати для оформлення спалень, квартир-студій і дитячих кімнат.

Кімната для дівчинки у білих тонах

Характерною в цьому напрямку вважається:

простота і чіткість ліній з використанням світлих тонів;

гранжеві текстури поверхонь стін;

збереження світла і вільного простору;

максимальна функціональність кожного елемента.

Саме завдяки інтуїтивній зрозумілості, «лофт» продовжують використовувати для декорування нових просторів.

Дитяча кімната «лофт» зберігає основні тенденції напрямку. Меблі світлих відтінків впускають в приміщення більше освітлення, візуально збільшуючи простір. Щоб підкреслити вільний дух інтер’єру, дизайнери часто вдаються до використання мономебелів, двоярусних ліжок і максимально простої фурнітури.

Щоб відтворити в дитячій кімнаті відповідний настрій і атмосферу необхідно правильно підібрати елементи меблів, які враховують не тільки дизайнерські задумки, але і реальні потреби дитини.

Відмінні риси стилю «лофт»

Поява незвичайного дизайнерського прийому почалася з переобладнання горищ, промислових площ і технічних поверхів в житлові або робочі приміщення. Простір великих кімнат в колишніх промислових будівлях отримав високі стелі і величезного розміру вікна.

Стіни з необробленої цегли, високі стелі з дерев’яними перекриттями і величезна кількість вільного простору змусили дизайнерів по-новому поглянути на зонування простору. У бажанні зберегти невимушеність і вільний дух, різні функціональні зони часто відокремлюються скляними перегородками.

Оформлення дитячої кімнати з білими меблями

Щоб додати кімнатах світла, до стельових балок кріплять безліч світильників. Таким чином, днем ​​в приміщенні світло за рахунок природного джерела освітлення, ввечері – за рахунок маси штучних.

Зберегти легкість і відкритість простору дозволяють світлі відтінки. Для стилю характерне використання натуральної текстури дерева, білих, сірих або бежевих відтінків.

Меблі в «лофт» можуть виконувати не тільки функціональну роль, але і декоративну. «Лофт» не притаманна захаращеність. Всі елементи декору не повинні перевантажувати простір. Жвавості в інтер’єр додають за допомогою яскравих, помітних арт-об’єктів. Це можуть бути картини, скульптури або навіть цілі інсталяції, найчастіше — в абстрактному стилі.

Дитяча кімната «лофт»: вибір меблів

Діти дошкільного та молодшого шкільного віку мають потребу у великій кількості місця. Кімната дитини повинна включати зону для ігор, сну і фізичної активності. Навіть відносно невелике приміщення можна змінити на краще. «Лофт» дозволяє батькам забезпечити чаду необхідні умови для розвитку.

При оформленні дитячої спальні краще використовувати пастельні тони. Світлий жовтий, блідо-блакитний, персиковий, білий, світлі відтінки сірого — ідеальний вибір. Ці кольори допоможуть зберегти і поширити світло по дитячій кімнаті.

У якості спального місця можна використовувати традиційне одноярусне або двоярусне ліжко, що об’єднані єдиним дизайном з іншими елементами меблів. Найкращим варіантом вибору стане багатофункціональне ліжко-горище з вбудованими в основу ігровими компонентами. Ніша під ліжком може використовуватися для розміщення шафи, ящиків для речей, етажерок. Або й зовсім залишитися незаповненою, зберігаючи дитині місце для активності.

Вибирайте меблі з прямими лініями, простих форм, без зайвої фурнітури або декору. Монолітні, однотонні конструкції краще розставляти уздовж стін. За допомогою шаф, тумб і етажерок легко зонувати дитячу кімнату для різних потреб.

Додати фарб можна за допомогою помітних акцентів. Наприклад – мультяшних постерів, яскравого нічника, іграшок, килима або подушок.

Ліжко-горище

Не всі квартири мають високі стелі, дерев’яні перекриття або цегляні стіни. Але основні тенденції стилю можна зберегти, якщо не забувати під час облаштування дитячої кімнати про прагнення звільнити якомога більше корисного місця.

Кімната «лофт» для підлітка: як оформити

У підлітковому віці наявність власного куточка в квартирі (будинку) — неймовірно важливий фактор. І не тільки з точки зору усамітнення. Підлітку треба не тільки спокійно спати, читати або працювати в комфортних умовах. Необхідно дати дитині можливість самовираження. І «лофт» ідеально підходить для цієї мети.

Приклад оформлення кімнати невеликого розміру

Оформляючи спальню для дітей старшого віку варто підбирати меблі виходячи із зростаючих потреб:

Кімната в стилі «лофт» для підлітка повинна бути лаконічна. Мономебелі, які об’єднують шафу з комодом, етажерку з тумбою або ліжко з робочою зоною стануть ідеальним рішенням.

Не забувайте про світло. Використовуйте зону біля вікна по максимуму. Стелажі для книг можна розташувати по обидві сторони від віконної рами. Стіл поставити прямо під вікном.

Виберіть єдиний стиль в оформленні всіх елементів меблів і дотримуйтеся його. Білий колір в такому інтер’єрі буде більш ніж доречним.

Використовуйте природне світло, що надходить в кімнату. Щоб в приміщенні залишалося світло в будь-який час доби, продумайте розташування світильників заздалегідь.

Підлітки схильні додавати в інтер’єр безліч різних елементів. Постарайтеся зберегти вільної хоча б одну стіну. Або повісьте магнітну дошку. Це буде місце для написів, колажів з фотографій, картинок або постерів улюблених музикантів.

Таким чином, дитяча кімната дозволить перетворювати простір в залежності від інтересів і уподобань дитини. При цьому — без необхідності кардинальної зміни дизайну інтер’єру.

Стиль «лофт» дуже універсальний. Втілюйте волелюбний дизайн у власних квартирах і будинках. Діти по достоїнству оцінять зручність такого інтер’єру.