Дитяче ліжко-трансформер: переваги і недоліки

Для правильного облаштування малогабаритних дитячих кімнат доводиться шукати нестандартні рішення.

Оскільки при виборі меблів важливим критерієм є розмір, оптимальним для невеликих дитячих кімнат буде двох’ярусне ліжко-трансформер. Воно дозволить заощадити вільне місце в приміщенні і забезпечить дітям зручність. Найбільшу актуальність моделі-трансформери мають для сімей з двома дітьми.

Переваги і недоліки

Якщо порівнювати зі стаціонарними моделями, 2-х ярусне ліжко-трансформер має набагато більше переваг. Воно економить простір, а також має наступні позитивні якості:

Можливість довгострокового використання. При правильному виборі конструкції виріб буде служити аж до повноліття дітей. Крім того, існують спальні місця, які можна поділити на два повноцінних ліжка, розмістити які можна в одній або в різних кімнатах.

Сучасні моделі мають привабливий зовнішній вигляд. Яскраві кольори, незвичайні форми і стильний дизайн. Щоб ліжко-трансформер в інтер’єрі виглядало гармонійно, можна оформити індивідуальне замовлення, вибравши відповідну гаму.

Наявність додаткових елементів, що підвищують безпеку дитини. Наприклад, бортики, сходинки або м’які вставки.

Посилена конструкція, завдяки якій меблі здатні витримувати велику вагу.

Прості механізми розкладання, з якими під силу впоратися навіть дітям. Вони зможуть самостійно розстилати і застеляти свої ліжка.

Ліжка-трансформери обладнані ящиками і поличками. У них можна помістити одяг, постільну білизну, іграшки та шкільне приладдя. Деякі моделі дозволяють організувати робочу зону, де дитина зможе вчити уроки або займатися творчістю.

Доступна ціна. Вартість двоярусних меблів набагато нижча, ніж двох окремих спальних місць.

Недоліків у ліжок-трансформерів з двома ярусами практично немає. Невеликі труднощі можуть виникнути з механізмом розкладання. За ним необхідно правильно доглядати, щоб не виникало поломок.

З деякими типами механізмів дітям буде складно впоратися. Це слід враховувати при виборі конструкцій. Якщо хочете навчити дитину самостійності, вибирайте меблі відповідно до її фізичних можливостей.


Ліжко-трансформер з двома ярусами

Різновиди конструкцій

Дитячі ліжка-трансформери для двох дітей поділяють на кілька видів залежно від механізму розкладання і функціональних особливостей.

Складені. Конструкція складається з 2 спальних місць, які можна поставити окремо або розмістити одне над іншим. Надійна фіксація ніжок забезпечується спеціальними кріпленнями.

Відкидні або такі, що вбудовуються в шафу. Дана модель займає мінімум простору. У складеному стані конструкція виглядає як шафа або декоративний елемент інтер’єру. Спальні місця фіксуються у вертикальному положенні поворотними шарнірами. Відкидні двоярусні меблі виготовляються з надійним металевим корпусом і міцними сходами, які служать додатковою опорою.

Висувні. Такі конструкції користуються найбільшою популярністю. Вони мають невелику висоту і простий механізм розкладання, з яким впорається навіть маленька дитина. У складеному стані виріб виглядає як стандартне дитяче ліжко з ящиком внизу. Але якщо потягнути за ручки ящика, з’являється ще одне спальне місце. Також існують моделі з трьома спальними місцями: вони поєднують класичне двоярусне ліжко з висувною конструкцією.

Ліжко-трансформер з диваном. Така модель стане знахідкою для власників однокімнатної квартири або студії. У складеному стані вона виглядає як звичайний диван. Щоб організувати два спальних місця, потрібно підняти одну половину конструкції і зафіксувати її спеціальним механізмом. Єдиний недолік такого ліжка — відсутність бортиків.

Стіл-ліжко. Для школярів розумним вибором буде двох’ярусне ліжко-трансформер з вбудованим столом. При підйомі нижнього спального місця з’являється комфортна робоча зона. Така модель дозволяє повністю відмовитися від покупки окремого письмового столу і зберегти вільне місце в дитячій кімнаті.

Щоб не помилитися з розмірами, рекомендується купувати ліжко-трансформер під замовлення. Фахівці компанії Justwood зроблять всі необхідні заміри і врахують ваші побажання щодо дизайну меблів.


Ліжко трансформер для двох дітей

Поради щодо вибору

Правильно вибрати ліжко-трансформер з двома ярусами допоможуть наступні поради:

Для маленьких дітей краще купувати модель висотою до 120 см. Для них вона буде комфортнішою.

Якщо плануєте використовувати ліжко тривалий час, довжина спального місця повинна відповідати зросту підлітка, тобто складати 170-190 см.

Ліжко повинно бути міцним і стійким. Також слід звернути увагу на те, яку вагу воно здатно витримувати.

Ретельно огляньте механізм розкладання. Він не має заїдати або видавати сторонні звуки.

Не рекомендується купувати вироби з МДФ або ДСП. Основним матеріалом має бути натуральна деревина.

Сходи на другий ярус ліжка повинні мати плоскі сходинки, а також невеликий нахил. Такий варіант більш зручний і безпечний для дітей.

При виборі дизайну ліжка рекомендується враховувати колір інтер’єру, а також побажання дитини.

Якщо ви вирішили купити ліжко-трансформер з двома ярусами, звертайтеся в компанію Justwood. У каталозі представлені кілька десятків сучасних моделей з привабливим дизайном.

Для виготовлення ліжок використовується масив дерева, що забезпечує їм високу міцність і довговічність. Ви можете придбати готовий виріб або зробити індивідуальне замовлення. Наші конструктори і дизайнери врахують всі ваші побажання.