Двоспальне ліжко для екобудинку

Виготовлення розкішного двоспального ліжка з натуральної деревини ‒ не проблема для майстрів «JUSTWOOD». Екологічні меблі ідеально підійшли для стильного облаштування екобудинку, який займає 6-те місце в ТОП-10 «Будинків Запоріжжя, які можуть купити лише мільйонери». Рейтинг складений та опублікований на сайті міста Vgorode.ua.

Пропонуємо ближче ознайомитись з таким вишуканим предметом інтер’єру.

Двоспальне ліжко з дерева в інтер’єрі екобудинку

Особливості 2-спального ліжка з дерева від «JUSTWOOD»

Для облаштування котеджу «на мільйон» було обране двоспальне ліжко «Вайт», яку наші майстри на замовлення виготовили з натурального дерева. Головні концепції екобудинку ‒ лаконічність, чіткі лінії, натуральність та практичність меблювання.

З таким завданням відмінно впоралось дерев’яне 2-спальне ліжко «Вайт», яке представлене в спальнях котеджу в 2-х кольорових відтінках: світлий беж та темна кора дерева.

Цікаві та важливі особливості моделі:

виріб виконано в сучасному стилі, без надлишкових декоративних елементів;

основа під матрац – натуральні та міцні дерев’яні лаги, меблі послугують не одному поколінню;

двоспальна постіль виготовлена з високим узголів’ям у вигляді дерев’яних рейок з просвітами ‒ виглядає легко і не нав’язливо.

4 широкі та стійкі ніжки надають красивого та високоякісного вигляду конструкції;

ортопедичний матрац двоспального ліжка вміщений на 12 см в глибину для зручності користувачів.

Природні відтінки виробу, екологічна деревина, стиль та простота конструкції ‒ все це дозволило дерев’яному двоспальному ліжку виробництва «JUSTWOOD» стати гармонійною частиною екобудинку. Адже головний акцент в котеджі був зроблений на предметах облаштування з натуральних матеріалів.

2-спальне ліжко з натуральної деревини для еко будинку

Виготовлення дерев’яних ліжок на замовлення

Маєте бажання облаштувати житло такими ж екологічними та красивими меблями, тоді пропонуємо скористатись послугами «JUSTWOOD» з виготовлення 2-спальних ліжок з дерева. Терміни виготовлення двоспальних ліжок з дерева ‒ приблизно 1,5-2 місяці. Ціна ‒ від виробника, без накруток фірм-посередників.

Якісно виготовимо для вас вишукані та довготривалі меблі:

з масиву сосни, ясена, дуба, вільхи;

за вашими ескізами чи кресленням дизайнера компанії «JUSTWOOD»;

з використанням надійної фурнітури від фірм-виробників з Німеччини і Китаю;

будь-якої складності, втілимо в життя найсміливіші ідеї.

Наші майстри на замовлення виготовлять дерев’яні двоспальні ліжка в стилях: модерн, класика, лофт чи в іншому для вашого житла. З варіаціями меблів ознайомтесь, клікнувши на потрібну категорію на сайті нашого інтернет-магазину.

Пропонуємо придбати дерев’яні двоспальні ліжка за вартістю від виробника та приємними бонусами для замовників: при оформленні покупки на суму від 30 000 грн, гарантовано надамо знижку.

Маєте питання, тоді телефонуйте нам чи пишіть:

Telefon