Різьблені меблі

Різьблені меблі – це одне з найдавніших мистецтв, яке знайшло застосування в нашому домі. Класичні різьблені меблі наповнять будь-яке приміщення статністю та шиком. Старовинні мотиви у виконанні наших майстрів перетворять Вашу мрію в витвір мистецтва. Різьблені меблі є неперевершеним зразком якості та частиною іміджу, незважаючи на постійний розвиток і зміни модних тенденцій. Деталі інтер’єру, поєднуючись з різьбленими меблями з натурального дерева, утворюють повну картину затишного і статного інтер’єру, підходять як для цінителів консерватизму, так і для любителів модернізму.

Наші майстри мають великий досвід роботи з різьбленими меблями, а в цьому випадку досвід роботи має велике значення, оскільки робота і порядок виконання вимагають ювелірної точності. Ручне різьблення по дереву майстри розглядають детально, тому орнаменти та візерунки наносяться на дерево, включаючи всі дрібні деталі. Тому кожен наш виріб є унікальним.

Справжні різьблені, ексклюзивні меблі з масиву виробляються нами з екологічно чистих порід дерева. Це гарантує довговічність, надійність і якість Ваших меблів. Таким чином, ми маємо можливість підібрати меблі в будь-який інтер’єр, а також підібрати колір і текстуру меблів, який буде відповідати Вашому смаку і стилю. Меблі фарбуються індивідуально під кожне замовлення. Тільки Ви вирішуєте залишити колір натуральним, покрити матовим лаком або вибрати глянець.

Звертаючись до нас, Ви отримуєте можливість працювати з виробником безпосередньо, а також сервіс і результат досвідчених дизайнерів і конструкторів.

Ми будемо дуже раді бачити Вас в числі Ваших клієнтів!