Створення сучасної вітальні-спальні

Так-так, не спальні для гостей, а ідеальної вітальні-спальні. Це актуальне питання для власників однокімнатної квартири будь-якого метражу. Адже правильно зонувати приміщення зуміє не кожен. Насправді для цього необхідно всього лише підшукати зручні багатофункціональні меблі й трохи покреативити.

Фото ідеальної вітальні

Як освіжити кімнату

Головна кімната в однокімнатній квартирі служить одночасно всім: спальнею, вітальнею, а іноді й чимось на кшталт їдальні.

Питання нестачі простору особливо гостро постає в передноворічний період і на будь-які інші свята. Тобто, коли очікується багато гостей. Приміщення повинно стати максимально комфортним і гостинним.

Щоб освіжити кімнату та зробити ідеальний інтер’єр у вітальні, достатньо підібрати правильні меблі і колір стін. Від яскравих, але не різких фарб приміщення тільки виграє. Якщо стіни будуть, наприклад, різного відтінку, кімнату можна буде дуже незвично розділити на дві — вітальню і спальню. Таким чином можна підібрати меблі й для гостей, і для господарів. До речі, різноманітні відтінки будуть створювати відмінний контраст з гарнітурами з натурального дерева. Наприклад, спальне місце з ясена з ліловим покривалом стане окрасою приміщення й візуально збільшить його.

Два ліжка в маленькій кімнаті

Навіть в найменшу вітальню відмінно помістяться не тільки диван з ліжком, а й два ліжка. Так промальовування інтер’єру буде деталізованішим. За необхідності ліжка можна буде поставити разом. У комплект до них можна замовити кілька однотипних тумбочок або комодів, створивши гарнітур на свій смак. Виглядати таке умеблювання буде красиво та оригінально. А ще за допомогою таких меблів приміщення легко зонується.

Як бути з постільною білизною, подушками та рушниками

Ще одне актуальне питання напередодні свят. Якщо очікуються гості, їм у будь-якому випадку знадобляться свіжа постільна білизна і спальне приладдя. Якщо ви додасте до інтер’єру приміщення комод, рушники можна буде скласти туди. Подушки можна оперти на спинки ліжка. Коли наволочки витримані в одній колірній гамі з інтер’єром, кімната стає затишнішою та розкішнішою. Оберіть м’які відтінки вовни (світло-сірий, коричневий) – й приміщення буде виглядати теплим та гостинним.

Ліжко з подушками та диван

Якщо віддаєте перевагу тумбочкам, а не комоду, можете покласти стопку свіжих рушників на них. А постільну білизну краще відразу постелити на спальне місце, накинувши зверху плед.

Останніми штрихами повинні стати непомітні з першого погляду предмети умеблювання: різноманітні вставки з дерева, невеликі навісні полички підкреслять унікальність та продуманість інтер’єру. На полички можна поставити свічки, фотографії або ароматизатори повітря.

У будь-якому випадку, яким би не було оформлення приміщення, затишок і комфорт залежать від обраних вами меблів. Це ключ до приємного інтер’єру, в якому хочеться заснути.