Від ескізу до готових меблів — втілюємо вашу мрію

Облаштовуючи будинок, ми мріємо про комфортний і красивий інтер’єр. Втілити ідею в реальність допоможуть ексклюзивні меблі, зроблені за індивідуальним ескізом. Персональний підхід до кожного проекту, нестандартні рішення, оригінальність — все це доступно клієнтам компанії JustWood. Уявіть, як малюнок з меблями мрії перетворюється на справжній комплект для вітальні, спальні або дитячої.

Меблі на замовлення — найкраща альтернатива стандартним рішенням

Вибрати меблеві набори на сучасному ринку не так вже й просто, адже пропозицій багато й асортимент просто величезний. До того ж загальновживані лекала не дозволяють багатьом меблевим компаніям урізноманітнити продукцію.

Що ж робити тим, хто втомився від стандартного підходу? Коли з’явилося бажання змінити інтер’єр оселі й здивувати рідних ексклюзивними меблями, варто намалювати свою мрію. Інше зроблять професіонали.

Замовити індивідуальну меблеву конструкцію — вдале рішення.

У такої ідеї декілька переваг:

 1. Економія. Визначившись із вартістю готового меблевого комплекту ще перед його створенням, можна скоригувати ціну згідно зі своїми можливостями. Так, недосяжний раніше шикарний диван з дорогих масиву та оббивки можна здешевити, замінивши деякі матеріали.
 2. Різноманітність. Індивідуальний підхід до створення меблів дає можливість вибрати матеріали, з яких їх зроблять, типи тканин, забарвлення та сорт деревини.
 3. Оригінальність. Тільки у вас будуть меблі, які створять в єдиному екземплярі. Ваше бажання безкомпромісного унікального рішення для дому буде втілене повністю.
 4.  Замовлення меблів за вашим ескізом дає шанс кардинально змінити або доповнити інтер’єр. Кімнати, до параметрів яких не підходять стандартні комплекти, ви нарешті зможете умеблювати гарно та функціонально.

Ескізи будь-якої складності — не проблема для професіоналів

Можливо, ви вже пробували замовляти ексклюзивні меблі, сподіваючись, що задум буде виглядати так само і в житті. Насправді довелося зіткнутися з десятками спірних моментів. Майстри навперебій говорили, що ескіз і його втілення — різні речі, переконуючи відійти від мрії й зробити по-іншому. Врешті-решт ліжко або диван вийшли зовсім не такими, як хотілося.

Прагнення до бажаного результату не залишиться без підтримки, якщо звернутися до професіоналів. Дизайнери та проектувальники, які розуміються на своїй справі, допоможуть втілити ідею клієнта в реальність.

Що складніший проект, то цікавіша робота над ним, тому експерти «Джаствуд» з радістю візьмуться за реалізацію вашої мрії. Ми готові підказати, але не станемо переконувати та нав’язувати компромісні рішення.

Під час замовлення вам допоможуть:

 • визначитися з напрямком модельного ряду і стилем меблів;
 • створити ескіз;
 • вибрати матеріали каркасів і оббивки;
 • дізнатися про переваги фурнітури;
 • підібрати поєднання кольорів;
 • скоригувати та узгодити вартість готових меблів.

Яким би складним не був задум, інженери нашої компанії створюють якісні й міцні меблі. Така продукція служить довго, вона комфортна і безпечна. Навіть тонкі та філігранні каркаси ми в силах зробити надійними й міцними.

Завдяки наявності спеціального деревообробного обладнання JustWood втілює в життя оригінальні рішення і нестандартні проекти.

Ми маємо можливість працювати з декількома сортами й типами деревини — від масиву дуба, ясена, вільхи та сосни до МДФ і ДСП. Щоб реалізувати ваші ідеї, використовуємо всі активні ресурси досвідченої команди.

Над втіленням ескізу працюватимуть:

 • експертні та креативні дизайнери;
 • досвідчені менеджери;
 • інженери-проектувальники;
 • комплектувальники;
 • закрійники;
 • кращі монтажники.

Один із прикладів дитячого ліжка, яке ми створили за ескізом клієнтів, наочно демонструє нашу готовність втілити в реальність складну ідею. Тож одного разу особистий неповторний проект може стати частиною і вашого інтер’єру.

Політ фантазії, втілений в дитячу казку, неодмінно сподобається дітям. Нехай і вони долучаються до проектування власної спальні.

Просто зараз ви можете придумати красиве ліжко, гарнітур для дитячої кімнати або чарівний будиночок для сну, а потім звернутися до наших менеджерів, які дадуть старт проекту. Відразу після того, як ескіз ідеї буде затверджений вами, його запустять у виробництво, щоб в точності відтворити задумане.

Якщо з’явилася ідея створити особливі меблі для дому й хочеться втілити її бездоганно, ми готові зробити це. Експертна команда візьме до уваги всі побажання замовника і сконструює модель, сумлінно дотримуючись ескізу.

Не відкладайте реалізацію мрії на потім! JustWood здійснить ваше бажання і перетворить задум на дійсність. Звертайтеся за консультацією до наших менеджерів за телефоном або напишіть нам у месенджер.