Ціни

Замовлення меблів для спальні, дитячої та інших кімнат здійснюється після вибору моделі з нашого каталогу та обговорення ціни виробу з консультантами JUSTWOOD.

Наші майстри виготовляють предмети інтер’єру, керуючись побажаннями клієнта, тому вартість готової конструкції ми вказуємо після обговорення всіх нюансів.

Як формується ціна меблів на замовлення

Основні фактори, які впливають на вартість виробу:

 1. Матеріал. На замовлення виготовляємо меблі з натурального дерева – масиву сосни, ясена, вільхи або дуба. На ціну конструкції впливає обраний клієнтом матеріал.
  Породи деревини відрізняються між собою за щільністю, твердістю, фактурою та іншими параметрами. Тому ціна корпусних меблів, виготовлених на замовлення, наприклад з сосни, буде нижча, ніж на предмети інтер’єру з дуба.
  Підібрати оптимальний матеріал для двоярусних, двоспальних моделей ліжок та інших предметів обстановки допоможуть фахівці компанії JUSTWOOD.
 2. Розмір. В каталозі меблів, клікнувши на фото вподобаного товару, покупці можуть ознайомитися зі стандартними параметрами виробу (ціни на сайті не вказані).
  Наприклад, для двоспального ліжка зазначені розмір і висота спального місця, довжина і ширина конструкції, інші важливі характеристики.
  У компанії JUSTWOOD передбачене замовлення меблів за індивідуальними розмірами, тому їх ціна може відрізнятися від вартості стандартного варіанту.
 3. Колір. У розділі «Кольорова палітра» ви можете ознайомитись із багатьма варіантами відтінків для предметів інтер’єру. Кольори з розкладки Sopur включені у вартість виробу. Покупцям варто врахувати, що деякі відтінки (наприклад білий) не входять до ціни меблів. Можна замовити фарбування конструкції у вибраний тон за окрему плату.
 4. Фурнітура. Опорні елементи, підйомні механізми, навісні та інші деталі для меблів закуповуємо у перевірених виробників з Німеччини та Китаю. Вид, кількість, складність монтажу фурнітури і її виробник також впливають на ціну корпусних меблів.
 5. Конфігурація. За бажанням клієнта внесемо будь-які зміни в конструкцію виробів: приберемо або додамо узголів’я ліжка, висувні ящики, полиці, змінимо вигляд і розташування сходів у двоярусних моделях та інше. Це збільшує/зменшує витрати матеріалу й впливає на вартість готової конструкції.

Крім того, ми виготовляємо меблі за індивідуальним замовленням на основі ескізів замовника. У цьому випадку ціна формується виходячи зі складності проекту.

Можна скористатися послугами штатного дизайнера JUSTWOOD, який врахує всі побажання клієнта і надасть макет дизайну одного виробу або цілої кімнати.

Як розраховують ціну меблів

Вартість виробів визначають фахівці компанії JUSTWOOD після:

 • отримання заповненої клієнтом заявки;
 • уточнення матеріалу і розмірів виробу;
 • вибору відповідної фурнітури;
 • узгодження особливостей конструкції (дизайн, колір, наповнення);
 • затвердження креслення виробу (індивідуальне замовлення).

Вартість і терміни виготовлення предметів обстановки можна дізнатися при особистій зустрічі в нашому офісі у Києві, за телефоном або по e-mail. Заходьте в розділ «Контакти», щоб вибрати для себе зручний спосіб оформити замовлення в компанії JUSTWOOD.

Щоб дізнатися ціну обраних в каталозі меблів, які виготовляються на замовлення, звертайтеся до консультантів JUSTWOOD. Завдяки власному виробництву гарантуємо вартість без націнок посередників!