Гарантії

ТМ JUSTWOOD – виробник дерев’яних меблів для дитячих та дорослих апартаментів. Ми використовуємо натуральне дерево та якісні комплектуючі від виробників з Німеччини, Китаю.

На меблі виробництва ТМ JUSTWOOD діє гарантія 2 роки. Перед покупкою товару рекомендуємо ознайомитися з гарантійними зобов’язаннями компанії та обов’язками покупця.

1. Отримання замовлення

Компанія організовує доставку товару по території України. Спосіб транспортування замовлення – на розсуд клієнта. Детальніше можна дізнатися в розділі «Доставка».

При отриманні замовлення покупець повинен:

1.1. Бути особисто присутнім при прийманні товару. У разі, коли клієнт не може отримати замовлення, необхідно передати це право його законному представнику.
1.2. Уважно оглянути упаковку меблів або матраца. Звернути увагу на цілісність пакувального матеріалу, наявність необхідних маркувань.
1.3. Відкрити упаковку й оглянути сам товар. Перевірити відсутність відколів, тріщин, подряпин, розбитих скляних або дзеркальних частин та інших дефектів.
1.4. Перевірити комплектність поставки замовлення: наявність фурнітури, комплектуючих меблів (повний перелік зазначено в інструкції) та інших необхідних елементів товару з каталогу JUSTWOOD. Звернути увагу на колір, якість обробки, кількість, розмір та інші характеристики виробів, які повинні відповідати оформленому замовленню.
1.5. При замовленні меблів – перевірити наявність інструкції зі збирання, схеми монтажних і демонтажних робіт, а також керівництва з догляду за меблями.

Після приймання товару покупцем заміна комплектуючих або доставка відсутніх частин продукції здійснюється його коштом.

У м. Києві передбачений самовивіз товару. Покупець повинен виконати пункти 1.1-1.4. при прийманні замовлення на складі.

Клієнт може сам організувати завантаження, доставку товару зі складу до місця призначення, занесення до квартири тощо або скористатися послугами компанії JUSTWOOD.

Якщо в процесі самостійного завантаження або транспортування товар чи його частину буде втрачено або пошкоджено, відповідальність несе покупець. Безкоштовна заміна не передбачена.

Покупець підписує документи про прийняття меблів, матраца після того, як переконається в цілісності, повній комплектації товару і його відповідності оформленому замовленню.

При виникненні питань або зауважень зверніться до фахівців компанії JUSTWOOD. Засоби зв’язку вказані в розділі «Контакти».

2. Збирання меблів

Клієнти з м. Києва можуть скористатися нашою послугою збирання предметів інтер’єру. Вартість уточнюйте у консультантів JUSTWOOD.

При самостійному розпакуванні та складанні меблів рекомендуємо:

2.1. Не використовувати гострі предмети, які можуть пошкодити конструкцію або окремі деталі.
2.2. Деталі з дефектами не використовувати та не ремонтувати самостійно. Покупець повинен звернутися в компанію JUSTWOOD для вирішення цього питання. Після монтажу безкоштовна заміна комплектуючих не передбачена.
2.3. У комплекті поставки є покрокова інструкція зі збирання меблів. Треба точно дотримуватися її вимог.

Увага! У разі невідповідності розмірів меблів компанія не несе відповідальності, якщо ці параметри були надані клієнтом й вказані при оформленні замовлення на виготовлення предметів інтер’єру.

3. Гарантійне обслуговування

Гарантія на меблі – 2 роки від компанії JUSTWOOD. На інші товари з нашого каталогу діє гарантія від виробника, який самостійно встановлює гарантійний термін на вироби. Гарантія набирає чинності з дня отримання товару клієнтом.

Увага! Для збереження повної гарантії на меблі рекомендуємо скористатися послугами фахівців компанії з розбирання, завантаження, доставки та монтажу виробів в м. Києві, Україна.

Гарантійні зобов’язання з боку компанії JUSTWOOD:

3.1. Видати покупцеві гарантійний талон із зазначенням дати продажу, найменування та комплектації виробу, терміну гарантії, реквізитами продавця і покупця.
3.2. Здійснювати гарантійне обслуговування товарів протягом терміну дії гарантії.
3.3. Безкоштовний ремонт, заміна або повернення товару здійснюються відповідно до норм Закону України «Про захист прав споживачів» № 1023-XII та Цивільного кодексу.

Обов’язки покупця:

3.4. Дотримуватися правил експлуатації й догляду за товарами.
3.5. Зберігати протягом терміну гарантії гарантійний талон та інші документи, що підтверджують покупку товарів в компанії JUSTWOOD.
3.6. Надати документи, зазначені в п. 3.5, представникам компанії JUSTWOOD при виникненні необхідності гарантійного обслуговування.
3.7. Не звертатися до сторонніх організацій з приводу ремонту або заміни комплектуючих під час дії гарантії.

Гарантійне обслуговування не здійснюється:

3.8. При недотриманні покупцем правил експлуатації товарів та догляду за ними.
3.9. За відсутності гарантійного талона і документів, що підтверджують покупку в компанії JUSTWOOD.
3.10. Після закінчення терміну дії гарантії.
3.11. При псуванні продукції внаслідок неправильного транспортування та складання виробів покупцем.
3.12. При внесенні покупцем або сторонніми організаціями будь-яких змін до конструкції.
3.13. При пошкодженні виробів внаслідок дій домашніх тварин, вогню, агресивних рідин, а також при наявності ознак недбалого ставлення.
3.14. При наявності слідів самостійної заміни деталей виробів або здійснення ремонту сторонніми організаціями.
3.15. При пошкодженні виробів через використання не за прямим призначенням.
3.16. При наявності слідів ударів, падіння та інших ознак механічного пошкодження товару.
3.17. При пошкодженні виробів в результаті стихійних лих.
3.18. У разі виникнення несправностей при нормальному зносі виробів.
3.19. При внесенні покупцем правок до тексту гарантійного талона в односторонньому порядку.

Увага! Меблі з дефектами, що виникли з вини споживача, можуть бути відновлені компанією JUSTWOOD коштом покупця.

Якщо термін гарантії не був встановлений виробником або закінчився, але в продукції є дефекти з вини виробника, покупець має право вимагати продовження гарантійного терміну, якщо доведе відповідальність виробника за неналежну якість товару.

Спори між сторонами з приводу гарантійного обслуговування товарів вирішуються в порядку, встановленому законодавством України.

4. Негарантійне обслуговування

Здійснюється після закінчення терміну дії гарантії або в інших випадках, встановлених законодавством України. При негарантійному обслуговуванні послуги фахівців компанії JUSTWOOD і супутні витрати повністю оплачує клієнт.

З питань гарантійного та післяпродажного обслуговування звертайтеся до фахівців компанії JUSTWOOD.