Про нас

«JUSTWOOD» ‒ надійний виробник меблів з деревини

Вітаємо вас на сайті компанії «JUSTWOOD»!

Торговельна марка «JUSTWOOD» спеціалізується на виготовленні та продажу меблів з натуральної екологічної деревини (сосни, ясеня, вільхи, дуба). В нашій компанії 30 майстрів з 15-річним досвідом роботи. Ми займаємось виробництвом дерев’яних ліжок, комодів, тумбочок, столів більш як 10 років, реалізуючи вироби за кращою вартістю в Україні.

За цей час:

Організували виробничу лінію – на замовлення виготовляємо дерев’яні меблі для дітей та дорослих у відповідності до міжнародних стандартів якості та ДЕСТ України.

Налаштували доставку по всій території нашої країни – доставляємо вироби після виготовлення до будь-якого міста України (наприклад, Київ, Дніпро) на протязі 2-4 днів.

Знайшли надійних постачальників матеріалів, фурнітури – співпрацюємо з перевіреними компаніями з Німеччини, Китаю.

Наша мета – виробництво якісних, безпечних та красивих меблів на замовлення, без дешевих деталей, комплектуючі лише преміум-класу.

Дерев’яні меблі на замовлення
Причини купити меблі від виробника «JUSTWOOD»

Послугами нашої компанії вже скористалось понад 3000 клієнтів з усіх куточків України, які тепер точно знають, де купити на замовлення високоякісні та красиві меблі.

До нас звертаються, тому що в «JUSTWOOD» цінують:

Індивідуальність

Ви можете обрати дерев’яні чи м’які меблі з каталогу по фото вже виконаних робіт або ж замовити виготовлення за власним ескізом. Дизайнер підготує індивідуальний проект в термін від 2-х годин до 7 днів.

Якість

Створюємо ліжка, шафи, столи та стільці для дітей та дорослих з натуральної деревини, масиву сосни, ясена, сосни, дуба. Використовуємо тільки безпечне лакофарбувальне покриття, міцну фурнітуру.

Практичність

Недорого, за вартістю без націнок фірм-посередників, на замовлення втілимо в життя проекти будь-якої складності, в нашому каталозі знайдете фото, опис дерев’яних меблів, а також м’яких матраців. При розробці дизайну майбутньої конструкції враховується її практичність, функціональність і компактність.

Надійність

Зателефонувавши нам, ви можете перевірити на якому етапі виготовлення ваші меблі. За необхідністю внесемо зміни до вже затвердженого проекту.

Наші спеціалісти можуть зробити 3D-макет дизайну вашої кімнати з меблюванням, шторами, шпалерами. Термін ‒ від 1-го до 2-х тижнів.

Дерев’яні меблі для дітей

Продаж дитячих чи дорослих меблів із сосни чи ясена здійснюється з доставкою по всій території України. Для мешканців Києва передбачені додаткові послуги – збірка, реставрація та ремонт дерев’яних виробів.

Не варто довго шукати, де придбати на замовлення недорогі, за ціною від виробника, меблі для дітей та дорослих, звертайтесь в «JUSTWOOD». Ми цінуємо кожного клієнта, створюємо предмети облаштування з урахуванням побажань замовника щодо розмірів, кольору, оформлення виробу. Скільки коштують меблі з масиву сосни, ясена чи дуба в дитячу кімнату, спальню? Ціна розраховується індивідуально, в залежності від складності проекту.

 

Замовити меблі в «JUSTWOOD» – вигідно, швидко, легко

Наші подарунки клієнтам:

Знижки при замовленні від 30 000 грн.

Спеціальні пропозиції за покупки від 2-х виробів.

Гарантія на 2 роки на всі види товарів.

Не шукайте дешеві меблі, ми пропонуємо купити в нашій компанії безпечні, якісні, стильно оформлені вироби за ціною від виробника. Переходьте в каталог та обирайте предмети інтер’єру з сотні ексклюзивних варіантів.

Дізнатись скільки коштує дерев’яне меблювання, отримати професійну консультацію з вибору потрібного предмету меблі можна, звернувшись до наших менеджерів.

Телефонуйте або пишіть:

Telefon